Jak wybrać dobre studio tatuażu?
Moda Usługi

Jak wybrać dobre studio tatuażu?

0 0
Read Time:3 Minute, 56 Second

Jak wybrać dobre studio tatuażu? Tatuaże są znów bardzo modne. Wiele osób decyduje się na przyozdobienie swojego ciała. Wbrew pozorom najważniejszy nie jest wzór tatuażu, a wybór odpowiedniego studia tatuażu w Warszawie. 

Nie każde studio tatuażu takie dobre jak się reklamuje

Wiele osób uważa, że w dużych miastach jest już tyle samo banków i firm pożyczkowych co studiów tatuażu https://www.luckyseven.pl/. Jednak niech Was nie zmyli to. Nie każdy wybór studia tatuażu jest jednak odpowiedni. W zasadzie to każde studio tatuażu reklamuje się jako najlepsze w mieście oraz z najlepszymi artystami. Jednak rzeczywistość jest inna. Średnio na dziesięć studiów tatuażu jedno jest godne polecenia. Nie wybierajmy zatem w ciemno studia tatuażu, ponieważ wzór, który miał być naszą ozdobą tylko nas oszpeci. Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Co jednak zrobić, aby trafić na studio tatuażu, z którego będziemy naprawdę zadowoleni? Musimy dokonać odpowiedniej analizy rynku. Brzmi strasznie, ale wcale takie nie jest. 

Opinie są najważniejsze 

Co jak co, ale decydując się na konkretny produkt czy też na konkretną usługę to sprawdzamy opinie o danym miejscu czy też o danym produkcie. Wówczas już mamy jakieś wyrobione zdanie na dany temat. Tak samo powinniśmy podejść do studia tatuażu.

Każde dobre studio tatuażu ma swoją stronę internetową, wizytówkę w Google czy też profil w mediach społecznościowych. Tam poza podstawowymi informacjami znajdziemy prace konkretnych artystów oraz właśnie wspomniane opinie. Najczęściej opinie rozdzielone są na opinie pozytywne, negatywne oraz neutralne. Oczywiście najbardziej pożądane są opinie pozytywne. Im jest ich więcej, tym lepiej. Zdecydowanie mamy do takiego studia od razu przekonanie. Na pewno przypadkowo kilkudziesięciu czy też kilkuset klientów nie jest zadowolonych. Świadczy to już o klasie danego studia oraz danego artysty.

Jednak powinniśmy także wiedzieć, że przeglądane przez nas opinie powinny dotyczyć nie tylko konkretnego studia, ale najlepiej konkretnego artysty. Chodzi o to, że w danym studio tatuażu najczęściej pracuje kilku tatuatorów. Zależy nam, aby trafić do najlepszego.

Każdy tatuator ma swój styl

Nie da się ukryć, że każdy z tatuatorów ma swój własny i niepowtarzalny styl. Co więcej każdy z nich w czymś innym się specjalizuje. Są osoby, które specjalizują się w portretach, ale są także osoby specjalizujące się chociażby w tatuażach kolorowych czy też cieniowanych. Oczywiście sztuka tatuażu to masa technik. Jeśli nasz wzór zalicza się do konkretnej, to nie dajmy się zwariować tylko wybierzmy takiego artystę, który w danej technice właśnie się specjalizuje. Będziemy mieli wówczas pewność, że tatuaż https://www.opal.net.pl/gdzie-najlepiej-robic-tatuaze/ zostanie odpowiednio wykonany. Zanim zaufamy na sto procent danemu artyście, to na spokojnie zapoznajmy się z jego dotychczasowymi pracami. Każdy szanujący się artysta w sieci umieszcza zdjęcia swoich tatuaży. Jeśli uważamy, że są genialne i śmiało można je nazwać dziełami sztuki, to coś w tym jest. Co więcej na pewno możemy się spodziewać własnego tatuażu wykonanego podobnie. Wiemy po prostu na co możemy liczyć.

Cena jest kolejnym aspektem wyróżniającym danego tatuatora. Wiele osób wychodzi z założenia, że po co ma przepłacać za tatuaż kilkaset złotych więcej, skoro ten sam tatuaż może zostać wykonany znacznie taniej. Niestety te osoby najczęściej trafiają do grup osób niezadowolonych z tatuaży. Tatuaż mamy na całe życie. Śmiało możemy go nazwać inwestycją w siebie oraz swój wizerunek. W związku z tym nie oszczędzajmy na nim. Jest to chyba najgorsze co może się przytrafić. Dobry tatuator się ceni. Nie ma co do tego żadnych, nawet najmniejszych wątpliwości. Nie powinniśmy się zatem sugerować ceną. Lepiej troszkę więcej zapłacić i mieć pewność, że tatuaż będzie wykonany idealnie.

Pomocny tatuażysta

Jak wybrać dobre studio tatuażu?
Jak wybrać dobre studio tatuażu?

Szczególnie gdy mamy zamiar wykonać swój pierwszy tatuaż to chcemy, aby był on wykonany nie tylko dobrze, ale mamy także cały szereg innych wątpliwości. Wiadomo, że jest to ingerencja w nasze ciało i pojawiają się różne zwątpienia. W związku z tym poszukujemy osoby – artysty, który świetnie zna się na swojej pracy, ale także wesprze nas po innymi względami. Chodzi o kwestie porad przed wykonaniem tatuażu, a więc jak się przygotować, co nam wolno oraz co nie wolno. Zależy nam także, aby ktoś opowiedział nam jak wygląda kwestia pielęgnacji tatuażu. Jest to niezwykle ważne.

Wiadomo, że u każdego goi się inaczej i chcemy raczej mieć pewność, że nie dojdzie do żadnego zakażenia. Musimy po prostu trafić do komunikatywnego tatuażysty, który odpowie na nasze pytania. Nie może to być osoba, która jest zamknięta w sobie i raczej skupia się jedynie na “dziaraniu”. Pewne rzeczy muszą zostać powiedziane chociażby dla naszego dobra. Jesteśmy klientem, płacimy, żądamy fajnego tatuażu oraz rozsądnego przekazania wszelkich najważniejszych zasad bezpieczeństwa. Wszystko musi zostać przekazane. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której po wykonaniu tatuażu w studio tatuażu musielibyśmy szukać na własną rękę wskazówek jak go pielęgnować. Jest to sytuacja nie do przyjęcia.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %