Kraków pranie wykładzin
Usługi Wnętrza

Kraków pranie wykładzin

0 0
Read Time:3 Minute, 51 Second

Kraków pranie wykładzin – naturalnie, przy dzisiejszym szybkim i pracowitym rytmie życia, wiele osób po prostu fizycznie nie ma możliwości poświęcenia czasu i wysiłku na samodzielne pranie wykładzin dywanowych.

To dla maksymalnego komfortu i wygody klientów nasza firma zapewnia możliwość złożenia zamówienia i skorzystania z usługi prania wykładzin pod podanym adresem. Klient sam wybiera godzinę i dzień wykonania wszystkich niezbędnych czynności. Nasze usługi prania wykładzin w Krakowie dedykowane są właścicielom mieszkań, domów jednorodzinnych, biur, salonów urody itd.

Dlaczego warto zamówić pranie wykładzin w Krakowie?

Kraków pranie wykładzinPranie wykładzin w Krakowie realizowane z wyjazdem naszego pracownika pod wskazany adres jest całkowicie bezpieczne dla mieszkańców, zwierząt domowych lub przedmiotów wyposażenia wnętrz. Wszystko dzieje się przy użyciu specjalnego sprzętu i narzędzi w przygotowanym pomieszczeniu. Większość ludzi błędnie uważa, że czyszczenie wykładzin dywanowych jest konieczne tylko wtedy, gdy plamy są już widoczne. Ale materiał codziennie się brudzi. Kurz i brud tkwią głęboko w produkcie, więc nie da się go pozbyć po prostu czyszcząc odkurzaczem. W pomieszczeniu może być nieprzyjemny zapach, ciągłe uczucie zapylenia i nie tylko. W takich przypadkach konieczne jest użycie specjalnego sprzętu i bezpiecznych środków czyszczących, które zachowują strukturę materiału i całkowicie eliminują plamy.

Jakie są zalety prania wykładzin w Krakowie?

Nasi klienci prywatni i korporacyjni aktywnie korzystają z opłacalnej i praktycznej usługi prania wykładzin w Krakowie. To dlatego, że już widzieli, jak duża jest różnica między profesjonalną pomocą a standardowym czyszczeniem.

To właśnie specjalistyczne pranie wykładzin https://www.praktycznytik.pl/pranie-wykladzin-i-dywanow-w-domu-jak-sie-za-to-zabrac/ z różnych materiałów pozwala:

 • Skutecznie usunąć zabrudzenia i plamy.
 • Wyeliminować nieprzyjemne i specyficzne zapachy.
 • Zachować oryginalną strukturę materiału.
 • Przywrócić i zachować przez długi czas prawdziwy kolor produktu, nadać mu soczystość i blask.

Szybkie i sumienne pranie wykładzin stworzy atmosferę komfortu i czystości w domu lub biurze bez dodatkowego wysiłku.

Jak wygląda profesjonalne pranie wykładzin w Krakowie?

Ekipa naszych pracowników przyjeżdża do domu lub firmy klienta o umówionej godzinie. Wykładzina dywanowa jest odkurzana, nakładany jest środek czyszczący poprzez rozpylanie a następnie jest ON wcierany za pomocą szorowarki elektrycznej. Następuje wypłukanie powierzchni wykładziny ekstraktorem pod wysokim ciśnieniem i następnie jest ona suszona specjalistyczną maszyną. Obowiązkowym etapem pracy jest czesanie i formowanie stosu. Prace są wykonywane przy użyciu bezpiecznych i przyjaznych dla środowiska środków, dzięki czemu podczas prania wykładziny w Krakowie nie będzie żadnych ostrych zapachów.

Pranie wykładzin w Krakowie – biura oraz inne obiekty

Pranie wykładzin w biurach https://praniewykladzin.net.pl/, w Krakowie potrzebne jest nie tylko w domach, ale również w różnych firmach, aby ich klienci czuli się dobrze i mieli pozytywne odczucia. Nasza zaplecze techniczne jest na najwyższym poziomie, dysponujemy urządzeniami piorącymi znanych marek. A to wpływa na osiągniętą jakość i oczywiście szybkość wykonywanej usługi. Wykorzystując mocną maszynę, po zakończeniu prania i suszenia wykładzina jest czysta i pachnąca. Przyjmując zlecenie na pranie wykładziny w biurze , SPA czy restauracji uzgadniamy z klientem najdogodniejszą godzinę, aby prace przebiegały sprawnie i nie zaburzały funkcjonowania danej firmy.

Sprawdź także:

 

Przedsiębiorca uzyskuje korzyści z naszych usług, ponieważ pranie wykładzin posiada cenne właściwości:

   • Czyszczące.
   • Dezynfekujące.
   • Neutralizujące przykre zapachy.
   • Niszczące roztocza, bakterie.
   • Odświeżające.

Praca w pomieszczeniu, gdzie unosi się przyjemny zapach, ma pozytywny wpływ na nastrój pracowników. Potwierdziły to już liczne badania na temat zależności otoczenia od jakości wykonywanej pracy i stopnia zadowolenia pracowników. Wykorzystywane przez nas środki do prania wykładzin w Krakowie posiadają także właściwości grzybobójcze, bakteriobójcze i wirusobójcze. A jest to bardzo ważne w miejscach, gdzie przebywa dużo ludzi.  

Konieczność regularnego prania wykładzin w Krakowie

Pranie wykładzin w Krakowie przy pomocy wykwalifikowanych specjalistów potrzebuje każdy dbający o czystość i świeżość w swoim domu czy firmie. Powodem zabrudzenia wykładzin może być duży ruch ludzi, obecność zwierząt domowych lub gdy w domu mieszka małe dziecko. Średnio wystarczy powtarzać zabieg co 6 miesięcy.

Wynika to z następujących punktów:

   • Kurz oraz inne zanieczyszczenia gromadzą się głęboko w strukturze wykładziny, a odkurzacz jest w stanie oczyścić tylko powierzchnię produktu.
   • Jeśli specjalne procedury nie są przeprowadzane przez długi czas, materiał staje się rajem dla szkodliwych mikroorganizmów, które następnie unoszą się w powietrze, którym oddychają wszyscy mieszkańcy lub pracownicy.
   • Brudna wykładzina dywanowa może być również siedliskiem szkodników, takich jak roztocza. To ich produkty odpadowe mogą powodować reakcje alergiczne, podrażnienia i zaczerwienienia skóry.

Pranie wykładzin w Krakowie pomoże zachować atrakcyjny wygląd produktu, sprawi, że pomieszczenie będzie czystsze i bezpieczniejsze, a powietrze świeższe. Wszelkie dodatkowe pytania można kierować do przedstawicieli naszej firmy pod podanymi numerami kontaktowymi,  udzielą oni fachowej porady.

Ile kosztuje profesjonalne pranie wykładzin w Krakowie?

Pranie wykładzin w Krakowie jest niedrogie. Cenę podajemy po wstępnej konsultacji. A jest ona uzależniona jest od wielkości i rodzaju wykładziny (naturalna, syntetyczna, mieszana), długości włosia, stopnia zabrudzenia. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %